Vas projekt

1-RENCONTRE AVEC LE CLIENT

1. Setkání s klientem a definování požadavků

S každým klientem se sejdeme a vyslechneme jeho estetická přání, ekonomická očekávání a snažíme se pochopit technická úskalí projektu.

2-BRAINSTORMING

2. Brainstorming ohledně projektů osvětlení s našimi designérskými týmy

Tvůrčí schůzky nám umožňují vytvořit osvětlení, které přitáhne pohled díky své originalitě a estetické hodnotě. Vytváříme zábavná, zajímavá, originální a nová osvětlení. Jde o to navázat jednoduchý a přímý vztah: klienti přijdou na tvůrčí schůzku do našeho produkčního studia, sejdou se s týmy designérů a společně vytvoříme osvětlení na míru.

Zaměříme se na stylistickou stránku města, vybereme ty správné barvy, světlo, koncept, díky kompetenci našich zkušených spolupracovníků.

3-ETUDE MATIERE LUMIERE INGENIERIE

3. Materiálová studie, světlo a technické inženýrství

Paralelně s uměleckou koncepcí se provádějí ekonomické a technické studie. Ty má na starosti projektová buňka a oddělení pro Výzkum a Vývoj.

4-PRODUCTION

4. Výroba v individualizovaném ateliéru

V našich ateliérech v Apt, od uměleckého zámečnictví specializovaného na recyklaci hliníku, až po složité propojování kabelů, je vše děláno ručně. Díky tomu můžeme hájit řemeslnou dokonalost.

Díky osobnímu poradenství, které nabízí Blachère Illumination může klient sledovat výrobu svého projektu od začátku do konce.

Naše ateliéry je možné navštívit.

5-LIVRAISON

5. Dodávka na místo instalace

Každý projekt je dodáván na místo instalace naším partnerským dopravcem. Logistická asistence optimalizuje účinnost dodávky. Každý díl je chráněn na základě svého tvaru a balení šité na míru může být znovu použito.

6-POSE DES ILLUMINATIONS

6. Pokládka osvětlení

Profesionální montážní tým se ujme dekorací a provede montáž jak za dne, tak v noci, podle městského prostředí, ve spolupráci s týmy Blachère illumination.

7-MISE EN LUMIERE

7. Rozsvícení osvětlovacího projektu

Jedná se o magickou chvíli, privilegovaný okamžik plný překvapení, entusiasmu a sdílení. Slavnostní rozsvícení je svátek, který přitahuje davy lidí. Blachère illumination vám může pomoci s organizací tohoto svátku světla!

8-SAV

8. Poprodejní servis

Telefonická asistence je vám plně k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Odpoví na vaše dotazy a očekávání. Náš cíl: 100 % spokojených klientů.

9-DEMONTAGE

9. Demontáž

Týmy, které se podílely na montáži, se postarají i o montáž tak, aby optimalizovaly tuto etapu. Dekorace se vrátí do stojanů šitých na míru, jsou chráněné a mohou bezpečně cestovat.

10-REVISION ET STOCKAGE

10. Revize a skladování

Při návratu do továrny prochází dekorace vysoce kvalitativním procesem: Jsou plně kontrolovány a před uskladněním opraveny.

Abychom co nejlépe ochránili vaše dekorace, je naše skladovací plocha o rozloze 8 hektarů složena ze 6 velkoplošných skladů.